top of page
Orange_back_edited.png

EatBeat

Tervisliku toitumise äpp

A Nordic diet hit!
phone1.png

Äpp, mis annab sulle näpunäiteid ja personaalseid soovitusi toitumise parandamiseks vastavalt Põhjamaade toitumissoovitustele. Põhjamaade toitumissoovitused selgitavad, millised toidud on inimese tervisele kasulikud ning on loonud teadusliku aluse toitumispoliitikale ja toitumisjuhistele kõikides Põhjamaade riikides. Lisateabe saamiseks külastage Nordic Nutrition Recommendations.

Nimetu kujundus-4.png
Nimetu kujundus-5.png

Põhifunktsioonid

phone2_edited.png
white_back_pattern.png
white_back_pattern.png
white_back_pattern.png
FP-27_fin_edited.png

Põhjamaade toidupüramiid

Kas Põhjamaade dieet on kõige tervislikum toitumisviis? Jah!

See Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) tunnustatud tasakaalustatud toitumiskava tagab tervislikuma ja pikema eluea, tänu toitumisharjumuste parandamisele. Lisainformatsiooni Põhjamaade dieedi kohta leiad siit https://toitumine.ee

AI - powered

brain.png
Tehisintellekti loodud inspireeriv menüü teeb söögitegemise senisest lihtsamaks ja kiiremaks

Partnerid

Siit leiate nimekirja meie partneritest - restoranidest, kohvikutest ja kauplustest. Partnerite nimekiri täieneb pidevalt.

KKK

Kas retsepti valikus on arvestatud ka inimestega kes viljelevad eridieete või kellel on toidutalumatusi?
Jah, me oleme arvestanud inimestega kes viljelevad eridieete nagu veganlus, taimetoitlus, laktoositalumatus, kaseiinitalumatus. Kui oled saanud tsöliaakia diagnoosi või soovid muudel põhjustel vältida või vähendada gluteeni tarbimist siis leiad meie retsepti valikust ka retsepte ilma gluteenita.

Lae äpp alla

Nimetu kujundus-4.png
Nimetu kujundus-5.png
bottom of page